Chorwacja, Chorwacja

Novalja: Novalja Jest Najważniejszym Turystycznym Centrum Wyspy Pag Z Bogatym Kulturalnym I Historycznym Dziedzictwem. Jest Ulokowana W Północno-zachodniej Części Wyspy Pag. Jest To Miejsce Mające Długą I Niespokojną, A Za Razem Interesującą Przeszłość, Co Udowodniły Liczne Odkrycia Archeologiczne. Najsławniejsze To 3 Bazyliki Z Wczesnego Okresu Chrześcijaństwa Z Iv I V Wieku. Entuzjaści Zabytków Mogą Zwiedzać I Odkrywać Antyczne Akwedukty Z I Wieku N. E. (wyrzeźbione W Kamieniu I Mające Dziewięć Otworów Ponad Ziemią), Pozostałości Po Mozaice Podłogowej Z Jednej Z Bazylik, Znajdujące Się W Gotyckim Kościele Naszej Pani Różańcowej, A Także Liczne Przedmioty Wyposażenia Kościelnego W Archeologicznej Kolekcji „stormica”, Podwodne Ruiny Rzymskiego Miasta Cissa, Znajdujące Się Na Miejscu Dzisiejszego Caska.

Zamówienie wstępne

Wysyłając formularz wyrażają Państwo zgodę na kontakt telefoniczny lub mailowy od Doradcy Travelone.pl.

Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o usługach turystycznych do rezerwacji imprezy turystycznej doliczona zostanie składka, którą Organizator turystyki w całości odprowadza na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny. Wysokość składki zależna jest od rodzaju transportu oraz miejsca docelowego imprezy i wynosi maksymalnie 15zł/os.

Nasza prowizja
0 zł
Cena całkowita
nieznana

Wysyłając formularz wyrażają Państwo zgodę na kontakt telefoniczny lub mailowy od Doradcy Travelone.pl w celu realizacji zamówienia.

Oferta objęta promocją
Jesteśmy marką należącą do spółki
Travelplanet.pl S.A.
Członek Polskiej Izby Turystyki
od 2001 roku
Od 2001 roku podróżowało z nami
ponad 1 000 000 klientów
Zadaj pytanie dotyczące ofert close